Ve čtvrtek 28. 5. proběhne "Třídní focení" dětí a žáků naší školy. Kromě tradičního focení jednotlivých tříd je možné i focení s kamarády. Pokud budou mít děti o fotografie s kamarády zájem, předejte tuto informaci třídním učitelkám s upřesněním, s kým se budou fotit. Focení bude probíhat od 8:30 v ZŠ a následně v MŠ.