Ve škole se sejdeme 1. 9. 2022 v 7:35 hodin. Prvňáčci s rodinnými příslušníky, všichni žáci se školní aktovkou, s přezůvkami a dobrou náladou. V 9 hodin si žáci domů odnesou učebnice, pracovní sešity, rozvrh hodin, nabídku zájmových kroužků, žáci 2. a 3. ročníku informace k plavání, všichni Zpravodaj pro rodiče, přihlášku ke školnímu stravování, dotazník, abychom zjistili případné změny.
V pátek si žáci přinesou do školy podepsané sešity, které si budou s vyučujícími nadepisovat podle předmětů. Vymění si zážitky z prázdnin, dozví se organizační věci. Den stráví převážně s třídními učiteli. Končit budou, jak udává rozvrh hodin.
Provoz školní družiny bude zahájen v pátek 2. 9. 2022.
Od pondělka 5. 9. se rozjíždíme naplno.
Buďte tak laskaví a pomozte nám při realizaci výstavy – Kde mně bylo o prázdninách dobře. Fotky nebo tisky zašlete do středy 7. 9. 2022. Děkujeme za pomoc.
Den otevřených dveří 9. 9. 2022 od 16:15 hodin do 19:15 hodin.
Mgr. Olga Brousilová