Jídelníček 28.11. - 2.12.2022
Roupi v MŠ
Konzultace rodič, žák, vyučující
Jídelníček 5.12. - 9.12.2022
Do školy přijde Mikuláš s nadílkou.
Vánoční tvoření v MŠ
Konzultační hodiny rodič, žák, vyučující
Výchovně vzdělávací program "Tonda obal na cestách" 1. - 3. ročník
Ekocentrum Paleta - Jeden za všechny - ZŠ 2. a 3. ročník
Ekocentrum Paleta - Vánoce - MŠ předškoláci
Vánoční vystoupení dětí a žáků školy

Úvod > Základní škola > Aktuality > Další pozitivní

Další pozitivní

Datum konání:
29.11.2021

Pěkný den,

testy prokázaly pozitivitu na covid u dalších 4 dětí. Na hygienu jsem se zatím nedovolala, poslala jsem však informace přes email a zadala vše do jejich databáze.
Vše nasvědčuje tomu, že budeme mít prodlouženou karanténu. Rozhodnutí s informacemi vám zašlu obratem, jakmile se ke mně dostanou.
Během dneška se ke všem dostane rozvrh hodin distanční výuky.
Jestliže prvňáčci nebudou mít možnost vytisknout si výukový materiál, můžete se každý den stavit během dopoledne ve škole.
Jestliže si budete odebírat obědy a dítě je pozitivní, je nutné informovat školní jídelnu. Dostávali byste jídlo do jednorázových nosičů.
Zvládneme to. Víme, že nic netrvá věčně. Kdybyste cokoliv potřebovali z výuky nebo pomoci něco zajistit vzhledem ke karanténě, ozvěte se. Jsem připravena vám pomoci a věřím, že ne jen já.
A ještě něco, neobviňujte se, že jste někde udělali chybu a že někdo může být na vás naštvaný. Zkuste se zaměřit na to, jak chybu napravit. Někdy stačí omluva, jindy přizvěte druhého k návrhu řešení nápravy, však vy budete vědět, co dělat, co je nejlepší.
Přeji všem, aby se nám podařilo najít vnitřní klid. Zkuste hudbu, film, u kterého se můžete zasmát, prostě něco, co vám udělá radost.
Opatrujte se.
Olina Brousilová