Když nás v říjnu navštívili australští ovčáci Dexter a Taylor se svými majitelkami, věděli jsme, že budou mít všechny děti radost. Ale ukázky canisterapeutického výcviku, mazlení a úžasná poslušnost obou pejsků se spoustou zábavných kousků, to vše děti i nás dospělé tak nadchlo, že jsme oba psí kluky prostě museli pozvat znovu. A tak nás v pátek 22. 5. čeká další setkání, při kterém si majitelky obou pejsků připravily pro děti MŠ i ZŠ hravé dopoledne se spoustou ukázek, kvízů a zábavných úkolů. Už se všichni moc těšíme.